
1208 H basic 3ROR 1200 x 800 x 145 mm
Numer artykułu: S 7341500093
Specyfikacja techniczna produktu
| Wersja | Palety jednorazowe heavy |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne | 1200 x 800 x 145 mm |
| Waga | 17.5 kg |
| Podstawa | 3 płozy |
| Oberdeck | otwarty blat |
| Krawędź antypoślizgowa | z krawędzią antypoślizgową, wysokość 6 mm |
| Kolor magazynowy |
| Nośność dynamiczna | 1500 kg |
|---|---|
| Nośność statyczna | 4000 kg |
| Nośność na regale wysokiego składowania | 600 kg |
| PU | 16 |
| Materiał | Materiał wtórny (basic) |
| Szerokość wejścia krótka strona | 600 |
| Szerokość wejścia długi bok | 725 |