
Skrzyniopaleta plastikowa perforowana - rolnictwo 1200 x 1000 x 785 mm
Numer artykułu: H-ABP 0078 D
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 1200 x 1000 x 785 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 1120 x 920 x 605 mm |
| Pojemność | 690 l |
| Waga | 37 kg |
| Podstawa | 4 stopy |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | perforowane |
| Nośność dynamiczna | 500 kg |
| Nośność statyczna | 5000 kg |
| Materiał | HDPE (polietylen wysokiej gęstości) |