Jakość, której ufają nasi klienci

Naszym celem jest zadowolenie klientów, dlatego jakość jest dla nas priorytetem we wszystkich dziedzinach. Od wielu lat z powodzeniem bekuplast S.A. uzyskuje certyfikaty zgodne z międzynarodowymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 oraz ISO 45001. 

W ramach naszego zarządzania jakością przeprowadzane są regularne audyty, dzięki którym wszystkie procesy operacyjne są weryfikowane i optymalizowane. Certyfikaty ISO gwarantują najwyższą jakość produktu i najlepszą obsługę przy jednoczesnej ochronie środowiska i cennych zasobów.

Jakość gwarantowana – nasze certyfikaty ISO

Zarządzanie jakością

Nasze zarządzanie jakością zostało potwierdzone certyfikatem zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. W ten sposób zapewniamy wysoką jakość naszych produktów, którym ufają klienci na całym świecie.

Zarządzanie środowiskiem

Dzięki naszemu systemowi zarządzania środowiskiem opartemu na normie ISO 14001, w sposób zrównoważony poprawiliśmy efektywność naszych działań, odnoszących się do ochrony środowiska. Projektowanie wszystkich procesów operacyjnych, w sposób przyjazny dla otoczenia i jego zasobów, w znacznym stopniu przyczyniło się do ochrony środowiska.

Zarządzanie energią

Zarządzanie energią, zgodnie z normą ISO 50001, przyczyniło się do redukcji zużywanej energii. Dzięki temu chronimy zasoby i optymalizujemy koszty energii. Dokonane oszczędności przynoszą korzyści również naszym klientom.

Zarządzanie BHP

Norma ISO 45001 reguluje zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy w bekuplast S.A., stanowi podstawę do zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym oraz stanowi gwarancję bezpiecznego miejsca pracy.