Potencjał innowacyjny jest naszą mocną stroną

Podstawą pracy bekuplast jest rozwój indywidualnych rozwiązań projektowych, które przygotowuje nasz dział rozwoju i realizuje przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi R&D. Naszą pasją i motywacją jest opracowanie najlepszego rozwiązania dla klienta.

Każde wyzwanie logistyczne jest inne, dlatego aby mu sprostać, nasi specjaliści pomogą dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Wspólnie z Państwem opracowujemy profil wymagań, aby go następnie wdrożyć w naszym wewnętrznym dziale rozwoju. W trakcie trwania całego projektu do dyspozycji jest osoba kontaktowa z BOK, która doradzi i pomoże we wszystkich kwestiach.


Konstrukcja

Szczegółowe wymagania podsumowano w specyfikacji technicznej. Na jej podstawie, nasi projektanci zaczynają rozwijać projekt i sporządzać rysunki projektowe. W oparciu o szczegółowe prezentacje 3D klient otrzymuje dokładne odwzorowanie produktu.

Od modelu do formy

Na życzenie klienta można stworzyć model produktu za pomocą szybkiego prototypowania. W tym procesie model jest formowany warstwa po warstwie z tworzywa sztucznego na drukarce 3D. Ponadto możliwe jest wyprodukowanie dodatkowych modeli z niestandardowym narzędziem testowym przed rozpoczęciem produkcji seryjnej, w celu przetestowania ich w rzeczywistym użyciu.


Produkcja seryjna

W przypadku produkcji seryjnej w procesie formowania wtryskowego forma jest budowana w oparciu o rysunki techniczne. Podczas budowy narzędzia ściśle współpracujemy z europejskimi specjalistycznymi firmami.

Kontrola jakości

Wyprodukowane produkty są poddawane ścisłej kontroli jakości w naszym wewnętrznym laboratorium testowym. Po pomyślnym przejściu kontroli jakości i ostatecznym zatwierdzeniu przez klienta, następuje dostawa nowego opakowania transportowego wielokrotnego użytku.