
Duży plastikowy pojemnik pełny – seria basicline plus 800 x 600 x 120 mm
Numer artykułu: BP8612/0310
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 800 x 600 x 120 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 767 x 567 x 116 mm |
| Pojemność | 49 l |
| Waga | 2740 g |
| Kolor magazynowy |
| Ściany pojemnika | pełne |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno gładkie, pełne |
| Uchwyty na ręce | krótki bok pełne/długi bok pełne |
| PU | 42 |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |