
Pełny plastikowy pojemnik do magazynu – seria silverline ESD 600 x 400 x 220 mm
Numer artykułu: 2271/000300 ESD
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 220 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 567 x 367 x 216 mm |
| Pojemność | 44 l |
| Waga | 2250 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | pełne |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno ożebrowane, diagonalne |
| Uchwyty na ręce | zamknięte |
| PU | 40 |
| Materiał | PP-ESD (kopolimer PP ochrona przed wyładowaniami statycznymi) |
Opis produktu
Minimalna ilość zamówienia: 2000 sztuk