
Sztaplowalno-gniazdowy pojemnik do układania w stosy przeznaczony do dystrybucji zamówień e-commerce 600 x 400 x 360 mm
Numer artykułu: 3685.000304
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 360 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 498 x 338 x 358 mm |
| Waga | 2180 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno gładkie, pełne |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |
Opis produktu
Sztaplowalno-gniazdowy pojemnik do układania w stosy przeznaczony do dystrybucji zamówień e-commerce i dostaw artykułów spożywczych, ze specjalnymi otworami na trzy torby transportowe.