
Zdjęcie zbliżone do produktu
Plastikowy pojemnik pełny do automatycznych magazynów – seria contecline 600 x 400 x 320 mm
Numer artykułu: CL6432/5120
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 320 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 565 x 368 x 299 mm |
| Pojemność | 61 l |
| Waga | 2610 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | zamknięty,slot na przegrody |
|---|---|
| Dno pojemnika | obwodowa zamknięta podstawa miniload |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| PU | 40 |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |