
Plastikowy pojemnik pełny do automatycznych magazynów – seria contecline 650 x 450 x 270 mm
Numer artykułu: CLGE27/5110
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 650 x 450 x 270 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 617 x 418 x 249 mm mm |
| Pojemność | 63.4 l |
| Waga | 2730 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | zamknięty, otwory odprowadzające wodę (VDS lub FM Global), slot na przegrody |
|---|---|
| Dno pojemnika | obwodowa zamknięta podstawa miniload z otworami odprowadzającymi wodę |
| Uchwyty na ręce | zamknięte |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |