
Pełny pojemnik plastikowy z serii basicline 200 x 150 x 70 mm
Numer artykułu: 0721/000300
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 200 x 150 x 70 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 168 x 118 x 68 mm |
| Pojemność | 1.3 l |
| Waga | 130 g |
| Kolor magazynowy |
| Ściany pojemnika | pełne |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno gładkie, pełne |
| Uchwyty na ręce | zamknięte |
| PU | 512 |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |