
Pełny pojemnik plastikowy z serii basicline 400 x 300 x 70 mm
Numer artykułu: 0741/000300
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 400 x 300 x 70 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 367 x 268 x 67 mm |
| Pojemność | 6.4 l |
| Waga | 470 g |
| Kolor magazynowy |
| Ściany pojemnika | pełne |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno gładkie, pełne |
| Uchwyty na ręce | zamknięte |
| PU | 136 |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |