
Pełny pojemnik plastikowy z serii basicline 300 x 200 x 170 mm
Numer artykułu: 1731/000300
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 300 x 200 x 170 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 268 x 168 x 168 mm |
| Pojemność | 7.2 l |
| Waga | 435 g |
| Kolor magazynowy |
| Ściany pojemnika | pełne |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno gładkie, pełne |
| Uchwyty na ręce | zamknięte |
| PU | 96 |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |