
Pełny plastikowy pojemnik do magazynu – seria silverline 800 x 600 x 220 mm
Numer artykułu: 2292/000300
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 800 x 600 x 220 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 752 x 552 x 216 mm |
| Pojemność | 82 l |
| Waga | 4350 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | pełne |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno podwójne |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| PU | 20 |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |