Seria intralogistyczna contecline uzupełniona o nowe rozwiązania

Created by Monika Sojka | |   Produkty bekuplast

Firma bekuplast rozszerza swoją serię intralogistyczną "contecline". Nowością w ofercie jest seria pojemników ponadgabarytowych oraz taca.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Istniejąca seria pojemników 600 x 400 mm zostaje uzupełniona o pojemnik ponadwymiarowy o wysokości 270, 320 i 400 mm oraz tacę. Wszystkie produkty z serii "contecline" zostały opracowane specjalnie do zastosowania w systemach miniload i shuttle. Pojemniki contecline charakteryzują się niewielkim ciężarem własnym i wysoką wydajnością

Pojemniki ponadgabarytowe z elastycznym podziałem na przegrody

Nowe pojemniki ponadgabarytowe mają wymiary 650 x 450 mm. Dzięki temu nadają się również do przechowywania kartonów o wymiarach podstawowych 600 x 400 mm. Do składowania i transportu mniejszych towarów kontenery ponadgabarytowe "contecline" są wyposażone w zintegrowany system przegród. Stabilne przegrody wykonane metodą wtryskową umożliwiają podział na 1/2 do 1/12 w zależności od potrzeb. Wkłada się je w standardowe szczeliny w ścianach bocznych i w dnie pojemnika. Bezpiecznie zamocowane przegrody nie przesuwają się i nie powodują hałasują podczas transportu.

Kontenery ponadgabarytowe posiadają cztery zamknięte uchwyty. Opcjonalnie dostępne są również z ergonomicznymi uchwytami otwartymi i ułatwiają pracę tam, gdzie wymagana jest ręczna obsługa. Do zastosowania w magazynach wysokiego składowania pojemniki ponadgabarytowe są dostępne z otworami odprowadzającymi wodę w podstawie i w ścianach bocznych. W przypadku ścian bocznych można wybierać pomiędzy otworami odprowadzającymi wodę zgodnymi z wytycznymi VdS lub FM Global.

Taca o doskonałych właściwościach jezdnych

Podstawowa wielkość tacy wynosi 638 x 424 mm. Za pomocą tacy można transportować i składować towary niepodlegające przenoszeniu. Taca jest dostępna z lub bez otworów odprowadzających wodę w dnie i może być opcjonalnie wyposażona w cztery etykiety w formie.

Pojemniki dostępne z materiału pochodzącego z recyklingu

Wszystkie pojemniki i taca są dostępne z pierwotnego PP (polipropylenu) lub z wysokiej jakości mieszanki BQC (bekuplast quality compound). Mieszanka BQC to wysokiej jakości surowiec wtórny o udokumentowanych i sprawdzonych właściwościach, stanowiący zrównoważoną alternatywę dla stosowania materiału pierwotnego.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu

Tace z serii contecline mają podstawowy wymiar 638 x 424 mm

Tace z serii contecline mają podstawowy wymiar 638 x 424 mm

contecline - Pojemniki ponadgabarytowe w różnych wariantach oraz taca

contecline - Pojemniki ponadgabarytowe w różnych wariantach oraz taca

Ponadgabarytowe kontenery contecline są dostępne w wysokościach 270, 320 i 400 mm

Ponadgabarytowe kontenery contecline są dostępne w wysokościach 270, 320 i 400 mm