Pojemniki intralogistyczne po raz pierwszy zmniejszają objętość!

Created by Monika Sojka | |   Produkty bekuplast

Dzięki pojemnikom o zmniejszonej objętości "contecline" firma bekuplast po raz pierwszy łączy zalety konstrukcyjne sztywnego pojemnika miniload z zaletami logistycznymi pojemnika składanego.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Seria "contecline" została opracowana specjalnie do stosowania w systemach miniload i shuttle. Nowa, składana wersja pojemnika "contecline" posiada jednak szczególną cechę: Objętość składanego modelu "contecline" można zmniejszyć o 70%, aby zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania i transportu pojemników. Po złożeniu ściany boczne kontenera intralogistycznego są absolutnie bezpiecznie zamocowane. Oszczędzający miejsce pojemnik składany staje się sztywnym pojemnikiem miniload. Pod względem stabilności, nośności i właściwości jezdnych wersja składana dorównuje sztywnym kontenerom "contecline".

Oszczędność miejsca, redukcja kosztów


Składany pojemnik contecline jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla operatorów logistycznych i klientów prowadzących działalność międzynarodową. Oszczędność objętości składanego kontenera oferuje wyraźne korzyści logistyczne. Objętość złożonych pojemników jest o 70% mniejsza. Dzięki temu zmniejszają się koszty transportu. Zwłaszcza w przypadku długich tras transportowych i dużych objętości kontenerów, jak np. przy zakładaniu nowego miniloadu, potencjał oszczędności jest znaczny.

Mniejsza objętość = mniej CO2


Pojemnik "contecline" o zmniejszonej objętości przekonuje również z ekologicznego punktu widzenia. W porównaniu z kontenerem sztywnym do transportu kontenera składanego potrzebna jest tylko 1/3 transportów ciężarówek, a emisja szkodliwych dla klimatu emisji CO2 i zanieczyszczeń jest znacznie zredukowana.

Składany kontener intralogistyczny jest dostępny neutralny dla klimatu


Składany kontener "contecline" jest na życzenie dostępny w wersji neutralnej klimatycznie. bekuplast we współpracy z ClimatePartner oferuje swoim klientom w zasadzie wszystkie produkty również neutralne klimatycznie. Jeśli klient zdecyduje się na produkt neutralny klimatycznie, wszystkie emisje CO2, których nie można uniknąć w procesie produkcji, są kompensowane. Kompensacja CO2 odbywa się poprzez wspieranie projektów ochrony klimatu, które są audytowane i certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami. Produkty neutralne dla klimatu można rozpoznać po oznaczeniu "neutralny dla klimatu" przez "ClimatePartner".

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu