Wszechstronne i z różnymi akcesoriami - seria dużych pojemników basicline plus

Created by Monika Sojka | |   Produkty bekuplast

Rosnąca różnorodność części, zmienne wymagania, produkcja indywidualna, produkcja just-in-time. Dobrze jest móc polegać na pojemnikach, które można elastycznie wykorzystywać. Tak jak w przypadku skrzyń z serii dużych pojemników basicline plus.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Duże pojemniki do magazynowania, intralogistyki i logistyki produkcji

Dzięki szerokiej gamie wariantów i różnym funkcjom dodatkowym pojemniki w formacie XL idealnie nadają się do zastosowania w magazynach, intralogistyce i nowoczesnej logistyce produkcji. Przy wymiarach podstawowych 800 x 600 mm i pięciu różnych wysokościach pojemniki oferują dużo miejsca do transportu i składowania towarów. Dzięki wzmocnionej ramie są one szczególnie stabilne. Ponadto kontenery można indywidualnie konfigurować i tym samym optymalnie dopasować do danego zastosowania. Możliwości są różne: od kilku wariantów dna (gładkie, sandwich lub miniload) dla różnych nośności, poprzez całkowicie zamknięte ściany boczne lub ściany boczne ze zintegrowaną klapą uchylną, aż po dopasowane pokrywy nośne lub zawiasowe, chroniące przed zabrudzeniem. Kolejny plus: pojemniki można elastycznie podzielić na mniejsze komory. Wystarczy zamocować przegródki w szczelinach ścian bocznych i gotowe.

Wszechstronność dzięki odpowiednim akcesoriom do dużych pojemników

Jak należy przemieszczać pojemniki? Nie ma znaczenia, seria basicline plus zapewnia odpowiednie rozwiązanie dla każdego scenariusza zastosowania. Skrzynie XL stoją opcjonalnie na płozach, stopach lub kołach i dzięki temu nadają się do każdego rodzaju transportu - wózkiem widłowym, paletowym lub ręcznym. Stwarza to nie tylko największą możliwą elastyczność, ale także najlepsze warunki dla efektywnych procesów logistycznych. Przy okazji: seria basicline plus dobrze wypada również pod względem zrównoważonego rozwoju. Pojemniki wykonane są z kopolimeru polipropylenu i w 100 procentach nadają się do recyklingu.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu