Pojemniki basicline: skrojone pod oczekiwania Klientów

Created by Monika Sojka | |   Produkty bekuplast

O zaletach pojemników z tworzyw sztucznych służących do przechowywania i transportu towarów informowaliśmy już wielokrotnie. Jedną z nich, oprócz stabilności, trwałości i braku szkodliwości dla środowiska (recykling!), jest także duża różnorodność standardów wykończenia, dzięki czemu nadają się one praktycznie do każdego zastosowania. Za doskonały przykład może tu posłużyć linia pojemników basicline i basicline mini od czołowego producenta tego typu rozwiązań, firmy bekuplast.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Pojemnik przemysłowy bacisline - jeden pojemnik, wiele możliwości

Producenci pojemników z tworzyw sztucznych prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań projektowych, dzięki którym pojemniki transportowe są wytrzymałe, solidne i przyjazne dla środowiska. Dla klientów nie mniej ważna jest jednak możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb. Taka właśnie jest seria pojemników basicline EURO-NORM ze standardowymi wymiarami podstawy:

  • 200 x 150 mm
  • 300 x 200 mm
  • 400 x 300 mm
  • 600 x 400 mm

dzięki czemu można je układać w różnych konfiguracjach na europaletach o wymiarach 1200 x 800 mm i paletach przemysłowych o wymiarach 1200 x 1000 mm. Wysokiej jakości pojemniki basicline są przeznaczone do wielu różnych zastosowań, zarówno w branży spożywczej, jak i non-food. Dzięki wykorzystaniu do ich produkcji specjalnego tworzywa (kopolimeru polipropylenu, PP-C) pozostają lekkie przy zachowaniu dużej stabilności, a dodatkowo nadają się w całości do recyklingu materiałowego. Ponieważ są dostępne aż w sześciu wariantach wysokości, każdy użytkownik może optymalnie dobrać odpowiednią wersję do swych potrzeb – i to zarówno przeznaczoną  do ręcznego przenoszenia, jak i do przenośników automatycznych. Dna różnego typu, pełne lub perforowane ściany boczne, zamknięte lub otwarte uchwyty oraz szeroki zakres akcesoriów umożliwiają konfigurację w zależności od potrzeb. Seria basicline przekonuje nie tylko funkcjonalnością, ale także wyglądem z uwagi na opływowe kształty oraz charakterystyczne perforacje. Wśród innych zalet serii basicline można wymienić również: łatwość czyszczenia, co czyni je idealnym wyborem do stosowania w logistyce produktów spożywczych; stabilność osiągniętą dzięki wzmocnionej konstrukcji ramowej i narożnej, a także ergonomiczne uchwyty na ręce. W celu łatwego wyjmowania towarów z pojemników ułożonych w stos dostępna jest także wersja z oknem inspekcyjnym i klapą uchylną.

Wnętrze na każdy produkt

Na tym jednak nie kończy się wszechstronność pojemników z serii basicline. Dla uzyskania idealnego porządku ich wnętrze można podzielić – z dużą dozą elastyczności – z pomocą pojemników uzupełniających; zapewniają one idealną pomoc w sortowaniu i przechowywaniu małych przedmiotów. Wkłady do pojemników są dostępne w różnych rozmiarach, pozwalając na podzielenie wnętrza w układzie

  • 1/8
  • 1/4/
  • 1/4 podłużnie
  • 1/2 poprzecznie

Do wkładów uzupełniających dostosowane są przezroczyste pokrywy, dzięki którym na pierwszy rzut oka widać, co znajduje się w pojemnikach. Producentów artykułów szklanych ucieszy z pewnością dostępność wkładów przeznaczonych specjalnie do transportu i przechowywania szkła w pojemnikach basicline o rozmiarze 600 x 400 mm. Niezależnie od tego, czy są to kieliszki do szampana, wina, wody lub kufle na piwo – każdy rodzaj szkła jest doskonale chroniony, ponieważ pojemniki można łączyć na różnej wysokości z różnymi wkładkami. Co istotne, pojemniki i wkłady na szkło produkowane są z materiałów, które można stosować w kontakcie z produktami spożywczymi, dlatego idealnie sprawdzą się w gastronomii, dużych kuchniach oraz jadłodajniach. Wkłady, dostępne w pięciu wariantach podziału wnętrza, są stabilne i trwałe, a dzięki możliwości mycia w zmywarkach oraz łatwości suszenia gwarantują zachowanie czystości we wnętrzu pojemnika.

Mini wymiar, maxi wszechstronność

Z uwagi na duże zainteresowanie serią basicline, producent – firma bekuplast – rozszerzyła gamę dostępnych wymiarów o pojemniki z dnem 200 x 150 mm oraz 300 x 200 mm i w sześciu wersjach wysokości, które sprawdzają się najlepiej przy sortowaniu i przechowywaniu małych elementów. Aby zapewnić bezpieczne składowanie i ochronę przed kurzem, małe pojemniki są dostępne z pokrywami zatrzaskowymi oraz na zawias. Wszystkie pojemniki basicline mini są również dostępne w wariancie półprzeźroczystym. Dopasowane pokrywy o gładkiej powierzchni sprawiają, że na pierwszy rzut oka widać, co znajduje się w ich wnętrzu. Zalety pojemników bekuplast serii basicline dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów i wkładów sprawiają, że znajdą one zastosowanie tak w małych, jak i w dużych przedsiębiorstwach do przechowywania lub transportu towarów. Dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do ich produkcji zachowują estetyczny wygląd, trwałość i przydatność przez długi czas, dając gwarancję zadowolenia użytkownikom z branży spożywczej i non-food.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu