
Ażurowy i perforowany pojemnik plastikowy – seria basicline 400 x 300 x 120 mm
Numer artykułu: 1241-330000
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 400 x 300 x 120 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 367 x 268 x 108 mm |
| Pojemność | 10.2 l |
| Waga | 680 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | dno gładkie, pełne |
| Uchwyty na ręce | zamknięte |
| PU | 160 |
| Materiał | PP-C (kopolimer polipropylenowy) |