
Plastikowy pojemnik składany - Utilysys 600 x 400 x 232 mm
Numer artykułu: 2308.013300
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 232 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 567 x 367 x 222 mm |
| Wysokość po złożeniu | 44 mm |
| Pojemność | 44.3 l |
| Waga | 2030 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | perforowane |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| PU | 250 |
| Materiał | HDPE (polietylen wysokiej gęstości) |