
Plastikowy pojemnik perforowany dla piekarnictwa - seria H-410 600 x 400 x 410 mm
Numer artykułu: 2-205
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 410 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 575 x 375 x 399 mm |
| Pojemność | 85 l |
| Waga | 2585 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | perforowane |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| PU | 25 IP |