
Plastikowy pojemnik perforowany dla branży ogrodniczej 600 x 400 x 200 mm
Numer artykułu: 1900.010000
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 200 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 565 x 365 x 105/185 mm |
| Pojemność | 22 l |
| Waga | 1270 g |
| Kolor magazynowy |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | perforowane |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| PU | 55 |
| Materiał | HDPE (polietylen wysokiej gęstości) |
Opis produktu
Skrzynka transportowa na sadzonki