
Plastikowy pojemnik perforowany dla branży ogrodniczej 600 x 400 x 240 mm
Numer artykułu: 2306.404800
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 240 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 565 x 365 x 214 mm |
| Pojemność | 41 l |
| Waga | 1460 g |
| Kolor magazynowy | Towar niedostępny w magazynie |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | perforowane |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| PU | 50 |
| Materiał | HDPE (polietylen wysokiej gęstości) |
Opis produktu
Skrzynka na cebulki kwiatowe