
Pojemnik plastikowy perforowany na specjalne zamówienie 600 x 400 x 260 mm
Numer artykułu: 2511.040100
Specyfikacja techniczna produktu
| Wymiary zewnętrzne | 600 x 400 x 260 mm |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | 565 x 365 x 120/245 mm |
| Pojemność | 25 l |
| Waga | 1820 g |
| Kolor magazynowy |
| Ściany pojemnika | perforowane |
|---|---|
| Dno pojemnika | perforowane |
| Uchwyty na ręce | otwarte |
| PU | 45 |
| Materiał | HDPE (polietylen wysokiej gęstości) |