Nowoczesne rozwiązania projektowe producenta skrzynek plastikowych

Created by Monika Sojka | |   Produkty bekuplast

Producenci skrzynek plastikowych prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań projektowych, dzięki którym pojemniki transportowe są wytrzymałe, solidne i przyjazne dla środowiska. Najważniejsze jednak, by można było indywidualnie dopasować je do potrzeb klienta. Jakie więc nowoczesne rozwiązania proponują producenci skrzynek?

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Skrzynki plastikowe wg. sposobu użycia - propozycja bekuplast

bekuplast to producent opakowań z tworzyw sztucznych, który przykłada wielką wagę do nowoczesnych rozwiązań projektowych. Dzięki temu powstają pojemniki magazynowe, które niezbędne są w różnych gałęziach przemysłu i gospodarki. W ofercie producentów skrzynek plastikowych znaleźć można wiele rodzajów tych akcesoriów. Wśród nich są m.in.:

- tace transportowe, które przydają się najczęściej w magazynach drobnych elementów. Dzięki nim można transportować i magazynować towary, które  nie nadają się do bezpośredniego transportu na przenośnikach, jak np. pudła tekturowe.  Tace dostępne są w różnych wymiarach, zarówno 400 x 300 mm, 500 x 350 mm, jak i wielu innych;

- pojemniki dedykowane, które dostępne są w standardowych wymiarach Euro, ale istnieje możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb klienta. Wykorzystywane są do przechowywania i transportowania towarów;

- pojemniki sztaplowalno-gniazdowe i gniazdowe o zredukowanej objętości, najczęściej stosowane są w różnych gałęziach przemysłu, przydają się również podczas prowadzenia sklepu internetowego do przechowywania towarów,

- przegrody, które można dopasować do wymagań klienta. Wyróżnia się wśród nich frezowane płytki z polistyrenu formowanego i wtryskiwane płytki z kopolimeru polipropylenowego,

- pojemniki składane, przydatne szczególnie w logistyce dzięki redukcji objętości. Mogą być składane i rozkładane w automatyczny sposób. 

- pojemniki międzyoperacyjne, które wykorzystywane są do przechowywania i transportowania wrażliwych produktów oraz komponentów. Skrzynki te charakteryzują się dobrym dopasowaniem mocowania, są trwałe i stabilne;

- pojemniki specjalne, które mogą powstać na życzenie klienta. Będą one dopasowane do potrzeb firmy pod względem niestandardowej konstrukcji lub wymiarów.

Indywidualne dopasowanie pojemników plastikowych do potrzeb klienta

Producenci tworzyw sztucznych umożliwiają nie tylko indywidualne dopasowanie pojemników do potrzeb klientów pod względem konstrukcji czy wymiarów. Możliwe jest również indywidualne znakowanie. Podczas jednego zamówienia producent może wykonać dalszą obróbkę, która zakłada wiercenie, frezowanie, piłowanie, tłoczenie, cięcie czy zgrzewanie wibracyjne. Pojemniki mogą być etykietowane w formie oraz kodowane. Istnieje też możliwość indywidualnego znakowania za pomocą sitodruku, gorącego stempla czy grawera.

Wysoka jakość skrzynek pojemników transportowych

W przypadku transportu towarów, szczególnie tych wrażliwych, jak żywność, istotne jest, by pojemniki, w których będą one transportowane, wyróżniały się wysoką jakością. To z kolei gwarantują uzyskiwane przez producentów certyfikaty zgodne z międzynarodowymi normami - ISO 9001. Potwierdzeniem produktów na najwyższym poziomie są również regularnie przeprowadzane audyty, które weryfikują, czy faktycznie skrzynki nadal produkowane są z poszanowaniem obowiązujących międzynarodowych norm.

Pojemniki plastikowe przyjazne dla środowiska

Dbałość o środowisko i dbanie o ekologię to dziś misja wielu firm. Ma to szczególne znaczenie w przypadku produkcji pojemników z tworzyw sztucznych. Wielu producentów nastawionych jest na tworzenie skrzynek wielokrotnego użytku. Najlepiej, by były one produkowane z nowoczesnych materiałów, przemiałów i regranulatów o dobrej jakości. Warto zadbać o to, by takie skrzynki plastikowe poddawane były recyklingowi i można z nich było wykonać nową partię pojemników. Ma to zresztą wiele korzyści. Przede wszystkim jest to oszczędność kosztów oraz różnego rodzaju zasobów. Nawet jeśli pojemniki plastikowe są w jakiś sposób uszkodzone lub już się „zużyły”, ich tworzywo można poddać segregacji i przetworzeniu. Wyprodukowane w ten sposób pojemniki wcale nie będą gorszej jakości niż pierwotnie. W dodatku takie skrzynki transportowe są przyjazne środowisku. Nie rozkładają się przez setki lat jak inne akcesoria wykonane z gorszych tworzyw. Oprócz tego wyróżniają się one trwałością i mogą być użytkowane przez kilka lat.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu