Skrzynki sztaplowalno-gniazdowe bekuplast: serie i ich mocne strony

Created by Monika Sojka | |   Wiedza bekuplast

Skrzynki oraz pojemniki sztamplowalno-gniazdowe, które ma w swojej ofercie marka bekuplast, to seria produktów określanych jako “2 w 1”. Wszystko przez fakt, iż łączą one w sobie doskonałe parametry wytrzymałościowe (charakterystyczne dla bardziej tradycyjnych rozwiązań), a jednocześnie pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej i ładunkowej.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

W dalszych punktach przekażemy Ci wszystkie najważniejsze informacje na temat tego typu skrzynek. Dowiesz się, jakie jest ich przeznaczanie, jakie korzyści zapewniają, a także, na co warto zwrócić uwagę podczas ich wyboru.

Skrzynki sztaplowalno-gniazdowe dla magazynów i firm transportowych – co powinny zapewniać?

Oto 3 kluczowe czynniki, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru skrzynek, które mają odpowiadać za pracę Twojego magazynu lub firmy transportowo-logistycznej.

  • Czynnik nr 1 to wysoka jakość, którą obrazuje trwała konstrukcja i odporność na uszkodzenia. Dzięki nim zakup skrzynek bekuplast to inwestycja, która przynosi korzyści przez długi czas.
  • Czynnik nr 2 to kompatybilność, która sprawia, że z łatwością dopasujesz je do rozmiarów i parametrów transportowanych towarów.
  • Czynnik nr 3 to efektywność, która pozwala na wydajne wykorzystanie posiadanej przestrzeni.

Jeżeli zależy Ci na stosowaniu ekologicznych rozwiązań - z pewnością ucieszy Cię fakt, że produkty bekuplast w 100 procentach nadają się do recyklingu.

Serie pojemników sztaplowalno-gniazdowych bekuplast – co skrywa nasza oferta?

Asortyment marki Bekuplast jest podzielony na dwa główne rodzaje pojemników. Zaliczamy do nich:

  • Pojemniki i skrzynki sztaplowalno-gniazdowe “pełne”- dostępne w kilku wariantach różniących się od siebie wymiarami (400 x 300 x 257, 600 x 400 x 160, 600 x 400 x 210, 600 x 400 x 300 oraz 600 x 400 x 200 mm) oraz przeznaczeniem. Jak łatwo się domyśleć - ich budowa składa się ze solidnych i szczelnie wypełnionych ścianek, dzięki którym mogą transportować nawet bardzo małe i sypie elementy.
  • Pojemniki i skrzynki sztaplowalno-gniazdowe "ażurowe”- do kupienia również w kilku opcjach wymiarów (600 x 400 x 190, 600 x 400 x 210, 600 x 400 x 260, 600 x 400 x 200 oraz 520 x 300 x 117 mm), które również z łatwością możesz dopasować do rodzaju transportowanych elementów. Jak sama nazwa wskazuje – ich powierzchnię pokrywają specjalne otwory, które sprawiają, że cała konstrukcja jest jeszcze lżejsza. Z uwagi na swoją charakterystykę - sprawdzają się podczas transportu i składowania nieco większych elementów, a także tych, które wymagają odpowiedniej wentylacji.

Obie serie posiadają poręczne uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie, a także załadunek i rozładunek.

Co można składować i przewozić za pomocą pojemników sztaplowalno-gniazdowych bekuplast?

Dzięki bogatej ofercie, która uwzględnia wiele wymiarów oraz konstrukcji do wyboru, możliwości dotyczące magazynowania i transportowania są praktycznie nieograniczone. Skrzynki i pojemniki sztaplowalno-gniazdowe z łatwością odnajdują się w handlu detalicznym oraz hurcie, a także procesach związanych z magazynowaniem i dystrybucją. Wspierają między innymi takie branże, jak: automotive, przemysł, farmaceutyczna. Są wykonane z bezpiecznego materiału, który posiada atest dopuszczający do kontaktu z żywnością. Dzięki temu z ich możliwości mogą skorzystać również firmy działające w branży spożywczej. Tego typu produkty doskonale nadają się do transportu warzyw i owoców, mięs, pieczywa, a także drobnych lub sypkich artykułów spożywczych.

Skrzynki sztaplowalno-gniazdowe – dla kogo są?

Wszechstronność oraz zalety wiążące się z użytkowaniem tego typu pojemników sprawiają, że po takie rozwiązania sięgają zarówno przedsiębiorstwa logistycznej, jak i jednostki skupiające swoją działalność na funkcjonowaniu magazynów.

  • Logistyka, czyli firmy, które zajmują się planowaniem, organizacją, optymalizacją oraz przeprowadzaniem wszystkich działań związanych z transportem. To w ich gestii leży, aby produkt, który odbiorą z punktu “A”, bezpiecznie, szybko, terminowo i opłacalnie - został dostarczony do punktu “B”.
  • Magazyny, czyli firmy, do których zadań należy “opiekowanie” się towarami. Przyjmują, składują i wydają je w taki sposób, aby nie traciły na wartości oraz jakości i mogły szybko dotrzeć do swoich odbiorców.

Pojemniki sztaplowalno-gniazdowe dla logistyki – korzyści

Do głównych zalet w tym obszarze zaliczamy trwałość oraz elastyczność. Solidna konstrukcja skrzynek sztaplowalno-gniazdowych od bekuplast sprawia, że odpowiadają one za skuteczną ochronne transportowanych towarów. Dzięki temu minimalizują ryzyko ich uszkodzenia i ograniczają ponoszenie ewentualnych, dodatkowych kosztów. Ich odpowiednia budowa pozwala ograniczyć niewykorzystaną przestrzeń. Dzięki możliwości składowania w tzw. stosach – puste pojemniki mogą zajmować nawet o 80% mniej miejsca.

Pojemniki sztaplowalno-gniazdowe dla magazynów – pozytywne strony

Pomimo różnic w sposobie pracy i funkcjonowania obu rodzajów firm – ich potrzeby względem skrzynek pozostają niezmienne. Dzięki rozwiązaniom od bekuplast, magazyny mogą korzystać z solidnych pojemników, które skutecznie chronią swoją zawartość. Z kolei możliwość wkładania pojemników “jednego w drugi” - owocuje ogromnymi oszczędnościami i odzyskaniem mnóstwa cennej przestrzeniSkrzynki sztaplowalno-gniazdowe są łatwe w obsłudze, a dzięki stabilnej konstrukcji - zabezpieczają nie tylko to, co znajduje się w środku, ale również same są odporne na uszkodzenia.

Skrzynki sztaplowalno-gniazdowe bekuplast dla firm transportowych i logistycznych - podsumowanie

Poszukujesz realnych sposobów, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo towarów, ograniczyć koszty transportu, a dodatkowo zminimalizować straty wynikające z nieefektywnego wykorzystania zasobów? Już teraz napisz lub zadzwoń do nas, aby przekonać się, jak rozwiązania bekuplast mogą Ci pomóc. Nasi eksperci już czekają, aby udzieli Ci niezbędnych wskazówek, a także przedstawić spersonalizowaną propozycję, która zostanie dopasowana do specyfiki oraz potrzeb Twojej firmy.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu