Pojemniki zwrotne dla handlu e-commerce

Created by Monika Sojka |

COVID-19 skomplikował funkcjonowanie praktycznie wszystkich obszarów gospodarki. To trudny czas także dla utrzymania sprawnego działania logistyki. Tym bardziej ważne jest, aby współpracować z partnerem biznesowym, na których można polegać w tej niecodziennej sytuacji.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

bekuplast wdrożył działania mające na celu zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dlatego jesteśmy gotowi, zrealizować Twoje zamówienie. Jednak sytuacja jest dynamiczna, działania trzeba modyfikować i rozszerzać. Warto rozważyć poszerzanie handlu online lub dostarczanie towarów do domów klientów jako uzupełnienie tradycyjnego handlu detalicznego.

Sprawdź rozwiązania dla handlu online Pojemnik e-commerce w sektorze spożywczym

Funkcjonalne sztaplowalno-gniazdowe pojemniki dostosowane są do detalicznej sprzedaży on-line żywności. Specjalnie wyprofilowane zaczepy w górnej krawędzi pojemnika umożliwiają zamontowanie dwóch toreb na zakupy. Produkty zamówione przez Internet są pakowane w pojemnik, dostarczane do domu klienta, a następnie przekazywane w jednorazowej torbie. Ergonomiczne uchwyty są tak ułożone, że towar nie jest uszkodzony podczas transportu.

Składany pojemnik dla logistyki świeżej żywności

Po złożeniu, system Clever Fresh Box advance, zapewnia redukcję objętości o około 84%. Twoje produkty są chronione, a jednocześnie transportowane w sposób wydajny i ekonomiczny. Sprytne rozwiązanie nie tylko dla świeżej logistyki, ale także jako pojemnik na zakupy do dostarczania żywności do domu.

Składany pojemnik z 80% oszczędnością objętości

Clever Retail Box jest idealny do wewnętrznej i zewnętrznej logistyki w handlu detalicznym online, ponieważ dzięki całkowitej wysokości 400 mm oferuje dużą przestrzeń do przechowywania. Można go złożyć z pozycji roboczej do pozycji transportowej, a objętość pojemnika zmniejszy się wówczas o 80%. Zapewnia to oszczędność miejsca podczas składowania i transportu zwrotnego pustych pojemników, a tym samym pozwala zmniejszyć koszty. Składany pojemnik ma dwuczęściową pokrywkę na zawiasach, która zabezpiecza Twój towar.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu