Skrzynki KLT bekuplast: przeznaczenie i korzyści

Created by Monika Sojka | |   Porady bekuplast

Skrzynki i pojemniki KLT od bekuplast to grupa gotowych rozwiązań, których celem jest bieżące wspieranie funkcjonowania firm zajmujących się transportem i składowaniem określonych towarów. Z uwagi na swoją specyfikę - tego rodzaju elementy są wykorzystywane głównie do transportu elektroniki oraz części samochodowych.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Dalszą treść tego wpisu poświęcimy na szczegółowe omówienie pozytywnych aspektów, a także opcji, jakie oferują tego typu skrzynki. Pracujesz w branży automotive lub logistycznej i chcesz sprawdzić, jak nasze rozwiązania bekuplast mogą pomóc Twojemu przedsiębiorstwu? Zapraszamy do lektury!

Skrzynki KLT dla branży transportowej i logistycznej – co muszą oferować?

Poniżej znajdziesz kluczowe możliwości, jakie powinny zapewniać pojemniki KLT, które efektywnie wykorzystasz także w swojej firmie:

  • Numer jeden to wysoka jakość. Zakup tego rodzaju skrzynek należy traktować jako inwestycję długoterminową. To oznacza, że raz wybrane produkty powinny Ci służyć bezproblemowo – i to przez wiele najbliższych lat.
  • Numer dwa to dopasowanie. Do Twojej firmy, specyfiki transportowanych towarów, jak i całej wykorzystywanej do tego celu infrastruktury.
  • Numer trzy to realizowanie Twoich celów. Wybór właściwych rozwiązań pozwoli Ci na przyspieszenie prac magazynowych i transportowych, skuteczne zabezpieczenie elementów, a także poprawienie ogólnej wydajności pracy i lepszego wykorzystania posiadanej przestrzeni.

Serie pojemników KLT od bekuplast – co czeka na Ciebie w naszym asortymencie?

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście gotowych propozycji produktowych, wśród których bez kłopotu odnajdziesz skrzynki, których szukasz. Dla Twojej wygody podzieliliśmy je na dwie główne linie (serie) produktowe.

  • Pojemniki i skrzynki magazynowe z serii VDA-R-KLT- idealne do transportu i magazynowania w branży automotive. Mogą oferować wzmocnione dno i są dostępne w kilku wariantach rozmiarów (od 300 x 200 mm, poprzez 400 x 300 mm, aż do 600 x 400 mm). Dzięki trwałej konstrukcji sprawdzają się w transporcie ciężkich przedmiotów. Ponadto, można je zamówić w wersji ESD, która zapewnia dodatkową ochronę przed wyładowaniami statycznymi.
  • Pojemniki i skrzynki magazynowe z serii VDA-RL-KLT- również znajdują szczególne uznanie w szeroko pojętym przemyśle motoryzacyjnym. Oferują szeroki wachlarz rozmiarów (300 x 200 mm, 400 x 300 mm i 600 x 400 mm), a dodatkowo posiadają gładkie dno i otwory odpływowe.

Wszystkie produkty z obu wyżej wymienionych serii cechują się zgodnością z zaleceniami VDA 4500. Są wykonane z trwałego surowca PP-C- (kopolimeru polipropylenowego), a dodatkowo – w 100 procentach nadają się do dalszego recyklingu. Są wyposażone w poręczne uchwyty, dzięki którym z powodzeniem można je zastosować w magazynach w pełni automatycznych, półautomatycznych, jak i jednostkach obsługiwanych manualnie.

Jakie elementy możesz składować i transportować przy użyciu skrzynek KLT bekuplast?

Jak już wspomnieliśmy kilka akapitów temu – pojemniki z serii VDA-R-KLT oraz VDA-RL-KLT to rozwiązania, które są dedykowane branży motoryzacyjnej. Sprawdzają się zarówno w magazynach specjalizujących się w obszarze automotive, jak i z łatwością odnajdą się w formie elementów służących do ich transportu (zwłaszcza kołowego) - już poza magazynami. Dzięki szerokim możliwościom oferowanym przez bogactwo rozmiarów oraz solidne konstrukcje, skrzynki KLT sprawdzają się na wielu płaszczyznach. Przy ich użyciu możesz zadbać o szybki, bezpieczny i efektywny transport takich elementów, jak: gotowe części samochodowe, podzespoły, a nawet elementy służące do produkcji. Produkty z obu serii KLT mogą być wyposażone w dodatkowe plastikowe pokrywy zabezpieczające, które pozwalają na zapewnienie jeszcze skuteczniejszej ochrony towarów.

Skrzynki KLT – dla kogo?

To wszystko powoduje, że zalety skrzynek bekuplast są doceniane przez obie strony. Zaliczamy do nich zarówno samych producentów części samochodowych, jak i firmy, które zajmują się ich bieżąca obsługą.

  • Firmy logistyczne, które biorą na siebie wszystkie obowiązki związane z odbiorem, transportem i przekazywaniem części. Zależy im głównie na wysokiej jakości oraz pełnej przewidywalności rozwiązań. Dlatego w tych przypadkach pojemniki muszą łączyć 2 cechy: solidność i efektywne wykorzystanie posiadanej przestrzeni do załadunku.
  • Firmy automotive, które zajmują się produkcją, a w wielu przypadkach magazynowaniem i transportowaniem wytworzonych podzespołów. Dla nich liczy się to samo, co dla firm logistycznych, a dodatkowo także doceniają elastyczność i komfort, które pozwalają na sprawne i bezpieczne zarządzania stanami magazynowanymi.

Pojemniki KLT dla logistyki – dlaczego warto?

Jeżeli reprezentujesz firmę logistyczną i “rozglądasz się” za produktami, które sprostają Twoim rosnącym oczekiwaniom - jesteś w dobrym miejscu. Skrzynki KLT od bekuplast to dla Ciebie gwarancja doskonałej jakości, którą obrazuje solidna konstrukcja. Dzięki niej ograniczysz ryzyko zniszczenia transportowanych towarów, co z pewnością zaowocuje korzyściami finansowymi. Nie możesz zbagatelizować kwestii kompatybilność, dzięki której uda Ci się wykorzystać całą przestrzeń załadunkową, a co za tym idzie – podnieść rentowność każdego transportu.

Skrzynki KLT dla branży automotive – dlaczego warto?

Jeśli jesteś reprezentantem firmy produkującej części motoryzacyjne – Twojej uwadze nie mogą umknąć takie aspekty, jak:

  • Mocna budowa, która ochroni Twój towar przed zniszczeniem.
  • Kompatybilność, która umożliwi efektywne składowanie nawet dużej liczby skrzynek KLT.
  • Wszechstronność, która pozwoli dopasować pojemniki do pracy magazynu. Bez względu na to, czy odbywające się w nim procesy są automatyczne, półautomatyczne, czy też w pełni manualne.

Skrzynki KLT bekuplast na potrzeby transportu i logistyki - podsumowanie

Szukasz nowych sposobów na poprawienie poziomu bezpieczeństwa, zwiększenie komfortu, a jednocześnie - cieszenie się zdecydowanie lepszymi wynikami? Skontaktuj się z doradcami bekuplast, którzy z przyjemnością przygotują dla Ciebie dopasowaną ofertę. Oczywiście, wcześniej wnikliwie zapoznamy się z Twoimi potrzebami, co pozwoli nam poznać Twój biznes i na tej podstawie przedstawić najbardziej optymalne opcje. Zapraszamy!

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu