Uniwersalna taca do pojemników Euro-Norm i VDA-KLT

Created by Monika Sojka |

Uniwersalna taca transportowa bekuplast umożliwia przemieszczanie i magazynowanie jednostek ładunkowych, które nie są przystosowane do zautomatyzowanych magazynów drobnych elementów (AKL) oraz bezpośredniego transportu na przenośnikach.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Ta wszechstronna taca została opracowana z myślą o wymaganiach nowoczesnych technologii transportu i w przeciwieństwie do innych tac nadaje się do opakowań o różnych rozmiarach.

W celu unieruchomienia transportowanego towaru taca wyposażona jest w ruchome elementy blokujące z mechanizmem przechylnym. Jego działanie opiera się na zasadzie kołyski: ciężar transportowanego towaru powoduje dociśnięcie elementów blokujących i powstanie równej powierzchni. Elementy blokujące bez obciążenia są uniesione i przytrzymują transportowany towar. Uniwersalność ta pozwala bezpieczne mocować i transportować na tacy pojemniki Euro-Norm w czterech różnych wymiarach podstawy:

  • 200 x 150 mm
  • 300 x 200 mm
  • 400 x 300 mm
  • 600 x 400 mm

Taca transportowa wykonana jest z polipropylenu, a elementy blokujące ze specjalnej mieszaniny elastomerów, które zapewniają niski poziom hałasu podczas obsługi oraz wysoką stabilność. W przeciwieństwie do innych tac, które na mocowania wykorzystują np. elementy metalowe, powyższe materiały nie wymagają rozdzielenia przed przekazaniem do recyklingu. W ten sposób taca na koniec okresu użytkowania może zostać wprowadzona bezpośrednio do procesu odzysku surowców.

Uniwersalna taca jest kompatybilna z wszystkimi standardowymi pojemnikami Euro-Norm oraz VDA-R-KLT i VDA-RL-KLT.