Pojemniki VDA-KLT to standard w branży motoryzacyjnej

Created by Monika Sojka | |   Produkty bekuplast

Seria VDA-KLT jest dedykowana specjalnie na potrzeby procesów logistycznych w branży motoryzacyjnej. bekuplast jako certyfikowany producent oferuje pojemniki zgodnie z oficjalnymi zaleceniami VDA 4500 i 4504.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Z czego są wykonane pojemniki VDA i dlaczego są trwałe?

Standardowo pojemniki KLT/VDA wykonane są wyłącznie z kopolimeru PP. Są bardzo trwałe, wytrzymałe, odporne na promieniowanie UV oraz na proces czyszczenia. Dla każdego wymiaru nominalnego pojemnika oferujemy dopasowane pokrywy, a także pokrywy paletowe zabezpieczające cały ładunek.

  • Zgodne z wymaganiami VDA 4500
  • Szczególna wytrzymałość dzięki użebrowaniu
  • Zgodne ze standardami systemów automatycznego magazynowania
  • Wysoka ergonomia użytkowania
  • Stabilność składowania w stosie w zakresie typu
  • Dostępne pokrywy do pojemników.

Jakie są cechy charakterystyczne pojemników VDA-R-KLT?

Cechą charakterystyczną konstrukcji  pojemników VDA-R-KLT jest wzmocnione dno. Konstrukcja wypustów sztaplowniczych zapewnia wielopłaszczyznową stabilność i umożliwia układanie pojemników bez dodatkowych zabezpieczeń ładunku. Doskonale sprawdzają się przy układaniu w stos przy różnych komibacjach. Pojemniki są przysotosowane zarówno do obsługi ręcznej jak i automatycznej.

Lekkie pojemniki VDA-RL-KLT - dla jakiej branży są najlepsze?

Pojemniki VDA-RL-KLT to wersja lekka pojemników VDA-KLT. Dzięki zmodyfikowanej konstrukcji dna udało się osiągnąć niższą wagę. Linia produktowa przeznaczona do transportu lekkich i średnich ładunków. Pojemniki VDA/KLT cechują się wysoka wytrzymałością uzyskaną dzięki odpowiedniemu użebrowaniu. Skrzynki przystosowane są do magazynów automatycznych, a ergonomia uchwytów gwaratuje wygodę użytkowania podczas ręcznego manipulowania.

Czym charakteryzują się pojemniki ESD?

Wszystkie pojemniki VDA-R-KLT oraz VDA-RL-KLT dostępne są także w bezpiecznej wersji ESD. Pojemniki ESD produkowane są zgodnie ze standardami VDA. Pojemniki z oznaczeniem ESD zapewniają bezpieczeństwo elementom elektronicznym, wrażliwym na wyładowania elektrostatyczne. W swojej ofercie posiadamy także pokrywy, palety i pokrywy paletowe w wersji ESD.

Dlaczego warto wybrać również pokrywy paletowe?

Pokrywa paletowa służy do nakrywania wierzchniej warstwy pojemników na palecie. Ładunek zabezpieczony paletą jest bardziej stabilny i dodatkowo zabezpieczony co zwiększa komfort czynności logistycznych. Pokrywa ma również pozytywny wpływ na przenoszenie obciążeń.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu