Skrzynki magazynowe bekuplast: dla kogo i dlaczego warto?

Created by Monika Sojka | |   Wiedza bekuplast

Skrzynki do magazynów od Bekuplast to produkty, które powstają tylko w jednym, prostym celu – aby aktywnie wspierać działanie firm odpowiadających za przewożenie i składowanie najróżniejszych dóbr. W tym artykule przyjrzymy się ich zaletom i możliwościom, a dodatkowo pokażemy, w jaki sposób odnajdują się jako jeden z kluczowych elementów firm magazynowych i logistycznych.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Działasz w jednej z tych dziedzin i chcesz dowiedzieć się, jak profesjonalne rozwiązania od Bekuplast mogą Ci pomóc? W takim razie zapraszamy do tej lektury!

Czym muszą charakteryzować się skrzynki magazynowe do branży transportowej i logistycznej?

Oto kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru skrzynek magazynowych:

  • Po pierwsze - wysoka jakość. Zakup skrzynek to inwestycja, która powinna przynosić regularny i długoterminowy zwrot. Nawet przez kilka lat.
  • Po drugie - kompatybilność. Tego typu elementy powinny być na tyle wszechstronne, aby z łatwością współgrały z infrastrukturą oraz specyfiką transportowanych towarów.
  • Po trzecie - efektywność. Mają realizować kluczowy cel, jakim jest poprawa funkcjonowania firm zajmujących się magazynowaniem i transportem. Może być on określony za pomocą: zminimalizowania uszkodzeń towarów, większej przepustowości linii i taśm transportowych lub też zwiększenia ładowności pojazdów czy regałów.

Serie skrzynek magazynowych bekuplast – co znajdziesz w naszej ofercie?

Asortyment naszej firmy to kilkadziesiąt różnorodnych skrzynek i pojemników - służących do sprawnego, bezpiecznego, szybkiego i efektywnego transportu najróżniejszych towarów i surowców. Głównymi seriami, które znajdą szczególne zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie intralogistyki, są:

  • Pojemniki i skrzynki contencline - stworzone z myślą o zautomatyzowanych magazynach i systemach “Shuttle”. Sprawdzają się zwłaszcza podczas transportu drobnych przedmiotów.
  • Pojemniki i skrzynki basicline plus - przeznaczone do magazynów automatycznych, a dzięki poręcznym uchwytom - sprawdzające się także podczas obsługi manualnej. Występują w aż 4 wariantach do wyboru, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do charakterystyki magazynowanych i transportowanych elementów.
  • Pojemniki i skrzynki silverline - rozwiązania o wzmocnionej konstrukcji, które z łatwością odnajdują się w magazynach automatycznych, w technologiach przenośników taśmowych, jak również regałach przepływowych.
  • Tace transportowe- występujące w szerokim wachlarzu opcji, dzięki którym z łatwością dopasowują się do charakterystyki konkretnej firmy oraz transportowanych przez nią elementów.

Co można składować za pomocą skrzynek magazynowych bekuplast?

Jak widać - możliwości, które oferują nasze rozwiązania, są naprawdę imponujące. Szeroki wybór: rozmiarów (oferujemy skrzynki małe, średnie, jak i duże), konstrukcji (otwarte, z pokrywami, wyposażone w klapki lub okienka), a także możliwości adaptacyjnych (skrzynki do magazynów automatycznych, do obsługi manualnej oraz tzw. “mieszane”). Wybrane produkty mogą być wyposażone w pewne elementy, które dodatkowo ułatwiają pracę w magazynach i nie tylko. Zaliczamy do nich między innymi: stopki, kółka, a nawet pokrywy na zawiasach. To wszystko sprawia, że przy ich użyciu z powodzeniem można zająć się przewożeniem i składowaniem nawet najbardziej różnorodnych towarów: części samochodowych, śrubek, nakrętek, najróżniejszych podzespołów, a także wielu produktów spożywczych (mięso, warzywa, owoce, pieczywo).

Dla kogo są skrzynki do magazynowania?

Tak duża wszechstronność sprawia, że rozwiązania Bekuplast znajdują szerokie zastosowanie wśród wszystkich firm, którym zależy na uzyskaniu oraz zachowaniu połączenia elastyczności, wydajności i bezpieczeństwa. Z ich możliwości korzystają, chociażby:

  • Firmy logistyczne, czyli jednostki zajmujące się odbieraniem, transportowaniem oraz przekazywaniem towarów. Tego typu przedsiębiorstwom zależy przede wszystkim na jakości i przewidywalności rozwiązań. W ich przypadku skrzynki muszą być solidne i umożliwiać efektywne wykorzystanie całej przestrzeni ładunkowej.
  • Firmy magazynowe, czyli jednostki specjalizujące się w przyjmowaniu, składowaniu i wydawaniu różnorodnych towarów. Z kolei tego rodzaju przedsiębiorstwa skupiają się na elastyczności i wygodzie. W ich przypadku skrzynki muszą być nie tylko wytrzymałe, ale przede wszystkim współgrać z całą infrastrukturą, która działa na magazynie.

Skrzynki do firm logistycznych – dlaczego warto?

Na Twoją uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość ich wykonania. To dzięki niej zdecydowanie podniesiesz bezpieczeństwo przewożonych towarów, co realnie przełoży się na ograniczenie strat finansowych (wynikających ze zniszczeń i uszkodzeń). Twojej uwadze nie powinna umknąć również ich kompatybilność. Za jej sprawą z łatwością wykorzystasz całą posiadaną przestrzeń. A co za tym idzie – Twoje transporty będą jeszcze bardziej opłacalne.

Skrzynki do magazynów – dlaczego warto?

Podobnie, jak w przypadku transportu, w pracy magazynów również kluczowa jest jakość i trwałość stosowanych rozwiązań. Bekuplast to skrzynki, których solidna konstrukcja pozwoli Ci na długie i bezproblemowe wykorzystywanie - zarówno w pracy manualnej, jak i automatycznej. A jeśli już o sposobie funkcjonowania Twojej firmy mowa – drugim istotnym czynnikiem jest oczywiście kompatybilność. Szeroki wybór produktów Bekuplast sprawi, że bez żadnego kłopotu dopasujesz je do specyfiki Twojego magazynu, procesów, a także składowanych towarów.

Skrzynki dla magazynów i firm logistycznych bekuplast - podsumowanie

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach, które wpłyną na jakość pracy, a także dołożą swoją “cegiełkę” do wyników osiąganych przez Twoją firmę - nie czekaj. Już dziś skontaktuj się z przedstawicielami bekuplast, aby porozmawiać o możliwościach, jakie możemy Ci zaproponować. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoimi potrzebami, aby na ich podstawie przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę - uwzględniającą to, co dla Ciebie najważniejsze.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu