Bezpieczne magazynowanie i transport szkła

bekuplast rozszerza swoją ofertę akcesoriów o wkłady, dzięki którym można bezpiecznie przechowywać, transportować, myć oraz suszyć szkło w pojemnikach Euro o podstawowym wymiarze 600x400.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Niezależnie od tego, czy są to kieliszki do szampana, wina, wody lub kufle na piwo – każdy rodzaj szkła jest doskonale chroniony, ponieważ pojemniki można łączyć na różnej wysokości z różnymi wkładkami.

Wkłady są zaprojektowane w taki sposób, że dolną część umieszcza się na dnie pojemnika, a górną mocuje się w otworach uchwytów. Pojemniki i wkłady na szklanki produkowane są z materiałów, które można stosować w kontakcie z produktami spożywczymi. Idealnie sprawdzają się w gastronomii, dużych kuchniach, jadłodajniach i do czyszczenia w zmywarkach.

Wkładki są dostępne w 6, 12, 15, 24 lub 40 podziałach przegród i są odpowiednie dla różnych kształtów i rozmiarów szkła, takich jak piwo, szampan lub szklanki do wody.