Składany pojemnik na pieczywo zwiększa efektywność logistyki piekarni

Created by Monika Sojka |

Składany pojemnik na pieczywo rewolucjonizuje logistykę w branży piekarniczej. Redukcja objętości po złożeniu o blisko 70% pozwala wygenerować Klientom ogromne oszczędności – zarówno pod względem logistyki pustych opakowań, jak i w procesach wewnętrznych.

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Składane pojemniki do przechowywania i transportu od wielu lat są standardem w logistyce świeżych owoców, jednak jak mówi Gerold Wilms, odpowiedzialny za branżę piekarniczą w bekuplast „Naszym celem było przeniesienie wieloletniego doświadczenia w dziedzinie składanych pojemników do przemysłu piekarniczego i opracowanie pierwszego składanego kosza transportowego na chleb i produkty cukiernicze”.

Poddane wielokrotnym testom zamknięcie typu lift-lock sprawia, że pojemnik składany jest bardzo łatwy w użyciu oraz idealnie nadaje się do w  pełni zautomatyzowanej obsługi. Mechanizm składania zapewnia optymalną stabilność i bezpieczeństwo. Pojemniki są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Nowy pojemnik na pieczywo jest kompatybilny ze wszystkimi powszechnymi systemami pojemników o znormalizowanych wymiarach podstawy 600 x 400 mm.

Na życzenie Klienta pojemniki mogą być dostosowane do indywidualnego wzornictwa. Personalizacja pojemnika – oznaczenie w logo, ułatwia właścicielowi identyfikacje, a to w efekcie zabezpiecza przed zgubieniem lub kradzieżą.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.