Jaka powinna być skrzynka na piwo, aby spełniać wymogi nowoczesnego transportu i magazynu?

Created by Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu | |   Logistyka

Dostępne w naszej ofercie skrzynki na piwo to modele przegrodowe, które umożliwiają w pełni bezpieczny transport i magazynowanie tych produktów. A czym jeszcze powinny się charakteryzować skrzynki na piwo, jakie cechy koniecznie muszą posiadać?

Nie czekaj z pytaniami!

Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć i pomóc Ci poznać naszą ofertę bliżej. Twoje zainteresowanie naszą firmą bekuplast to dla nas priorytet. Kliknij przycisk obok – zapraszamy do kontaktu!

Solidna skrzynka na piwo

Pojemniki przegrodowe bekuplast to skrzynki transportowe na wodę i napoje, a także modele przeznaczone do transportu butelek z piwem, dostępne w różnych kolorach i wymiarach. Dzięki specjalnym przegrodom gwarantują odpowiednie zabezpieczenie szklanych butelek podczas transportu czy magazynowania. Nie musisz się więc przejmować, że piwo potrzaska się podczas przenoszenia pojemników lub wypadnie. Skrzynki na piwo bekuplast to modele o różnych wymiarach, przeznaczone do bezpiecznego transportu zarówno butelek 0,5 l, jak i 0,33 l. Wszystkie z nich charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, są trwałe i solidne, wykonane z HDPE, dzięki czemu w 100% podlegają recyklingowi.

Jakie są zalety posiadania skrzynek na piwo z plastiku?

Wymogi nowoczesnego transportu i magazynowania mają na celu, jak najbardziej ułatwić pracę, dlatego dużą uwagę zwraca się na wagę takich pojemników. Powinny być one na tyle lekkie, aby można było bez problemu przenieść je z miejsca na miejsce, a także wyjąć z samochodu transportującego. Takie cechy spełnia właśnie skrzynka na piwo plastikowa dzielona, która charakteryzuje się nie tylko niewielką wagą, ale również odpornością na wodę i czynniki zewnętrzne.  Modele wykonane z plastiku to również stosunkowo niskie koszty, nie dość, że sam zakup tych pojemników nie jest dużym wydatkiem, to można z nich korzystać przez naprawdę długi czas. Są także dużo prostsze do utrzymania w czystości niż na przykład modele drewniane. Przy wyborze odpowiednich skrzynek na piwo nie można też zapomnieć o wizerunku marki, w czasach tak ogromnej konkurencji jest to istotne nawet przy transporcie i magazynowaniu. Dlatego nasze skrzynki na piwo umożliwiają wyeksponowanie produktu, a także dają możliwość wykonania nadruków na przykład z logiem marki.

Skrzynki na piwo łatwe w transporcie i magazynowaniu

Aby skrzynki przegrodowe przeznaczone do transportowania piwa spełniały wymogi nowoczesnego transportu i magazynowania, muszą posiadać wygodne uchwyty na ręce, dzięki którym możliwe będzie łatwe przenoszenie i układanie takich pojemników. Nasze skrzynki na piwo dają nie tylko możliwość ręcznego przenoszenia, ale również nadają się do technologii przenośników automatycznych, które stosuje się w zakładach produkcyjnych. Dzięki czemu transport w takich pojemnikach będzie nie tylko bezpieczny, ale również łatwy i wygodny. Przy wyborze odpowiednich skrzynek na napoje należy również wziąć pod uwagę, czy możliwe jest sztaplowanie takich pojemników, co okaże się niezbędne w bardzo małych magazynach. Dlatego też skrzynki na piwo powinny być również dobrane odpowiednio do wielkości butelek, dzięki czemu będzie można ułożyć je jedna na drugiej.

 

Autor wpisu:

Monika Sojka - Specjalista ds. marketingu